Árokszállásy – Eredmények
XX. Dr. Árokszállásy Zoltán Országos Biológia-környezetvédelmi Verseny 2017/2018
I. kategória
7. Szabó Péter Levente 8.d (felkészítő tanár: Gálné Domoszlai Erika)
9-10. Rácsai Balázs 8.d (felkészítő tanár: Gálné Domoszlai Erika)
II. kategória
6. Solymosi Olivér 10.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna)
III. kategória
3. Striker Balázs 12.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna, dr.Erős-Honti Zsolt)
4. Fülöp Anna Tácia 11.c (felkészítő tanár: Kocsi Attila, Nagy Péter, Erős-Honti Julianna)
6. Tomcsányi Kinga 12.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna, dr.Erős-Honti Zsolt)
7. Tímár Jasmine 11.a (felkészítő tanár: Kocsi Attila, Nagy Péter)
8. Csákai-Szőke Péter 12.d (felkészítő tanár: dr. Erős-Honti Zsolt, Erős-Honti Julianna)
XIX. Dr. Árokszállásy Zoltán Országos Biológia-környezetvédelmi Verseny 2016/2017
II. kategória
8. Tímár Jasmine 10.a (felkészítő tanár: Kocsi Attila)
10-11. Pálya Hanna 10.b (felkészítő tanár: Nagy Péter, Erős-Honti Julianna)
22. Fülöp Anna Tácia 10.c (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna, Kocsi Attila)
III. kategória
1. Striker Balázs 11.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna, dr.Erős-Honti Zsolt)
9. Tomcsányi Kinga 11.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna, dr.Erős-Honti Zsolt)
14. Csákai-Szőke Péter 11.b (felkészítő tanár: dr. Erős-Honti Zsolt, Erős-Honti Julianna, Kocsi Attila)
16-17. Bodonyi Simon 11.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna)
18. Szőke Dániel 11.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna, dr.Erős-Honti Zsolt)
20-21. Majoros Anikó 11.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna, dr.Erős-Honti Zsolt)
29. Fricska Dorottya 11.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna)
33. Dudás Kata 12.d (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna)
XVIII. Dr. Árokszállásy Zoltán Országos Biológia-környezetvédelmi Verseny 2015/2016
II. kategória
3. Striker Balázs 10.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna)
7. Tomcsányi Kinga 10.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna)
12-13. Bodonyi Simon 10.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna)
19. Csákai-Szőke Péter 10.b (felkészítő tanár: dr. Erős-Honti Zsolt, Erős-Honti Julianna)
22. Majoros Anikó 10.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna)
23-24. Szrenkó Blanka10.b (felkészítő tanár: Nagy Péter, Erős-Honti Julianna)
27. Boros Dániel 10.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna)
III. kategória
13. Filipszki László 12.b (felkészítő tanár: dr. Müllner Erzsébet)
15-18. Hellinger Ákos 10.b (felkészítő tanár: dr. Müllner Erzsébet)
15-18. Szabó Luca 10.b (felkészítő tanár: dr. Müllner Erzsébet)
XVII. Dr. Árokszállásy Zoltán Országos Biológia-környezetvédelmi Verseny 2014/2015
II. kategória
2. Semperger Zsolt 10.b (felkészítő tanár: Nagy Péter)
16-17. Bottlik Olívia 10.b (felkészítő tanár: Nagy Péter)
25. Takách Éva 10.b (felkészítő tanár: Nagy Péter)
III. kategória
13. Zahemszky Dániel 12.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna)