Árokszállásy – Eredmények

Gombak2XVII. Dr. Árokszállásy Zoltán Országos Biológia-környezetvédelmi Verseny 2016/2017

II. kategória

8. Tímár Jasmine 10.a (felkészítő tanár: Kocsi Attila)
10-11. Pálya Hanna 10.b (felkészítő tanár: Nagy Péter, Erős-Honti Julianna)
22. Fülöp Anna Tácia 10.c (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna, Kocsi Attila)

III. kategória

1. Striker Balázs 11.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna, dr.Erős-Honti Zsolt)
9. Tomcsányi Kinga 11.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna, dr.Erős-Honti Zsolt)
14. Csákai-Szőke Péter 11.b (felkészítő tanár: dr. Erős-Honti Zsolt, Erős-Honti Julianna, Kocsi Attila)
16-17. Bodonyi Simon 11.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna)
18. Szőke Dániel 11.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna, dr.Erős-Honti Zsolt)
20-21. Majoros Anikó 11.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna, dr.Erős-Honti Zsolt)
29. Fricska Dorottya 11.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna)
33. Dudás Kata 12.d (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna)

XVII. Dr. Árokszállásy Zoltán Országos Biológia-környezetvédelmi Verseny 2015/2016

II. kategória

3. Striker Balázs 10.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna)
7. Tomcsányi Kinga 10.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna)
12-13. Bodonyi Simon 10.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna)
19. Csákai-Szőke Péter 10.b (felkészítő tanár: dr. Erős-Honti Zsolt, Erős-Honti Julianna)
22. Majoros Anikó 10.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna)
23-24. Szrenkó Blanka10.b (felkészítő tanár: Nagy Péter, Erős-Honti Julianna)
27. Boros Dániel 10.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna)

III. kategória

13. Filipszki László 12.b (felkészítő tanár: dr. Müllner Erzsébet)
15-18. Hellinger Ákos 10.b (felkészítő tanár: dr. Müllner Erzsébet)
15-18. Szabó Luca 10.b (felkészítő tanár: dr. Müllner Erzsébet)

XVII. Dr. Árokszállásy Zoltán Országos Biológia-környezetvédelmi Verseny 2014/2015

II. kategória

2. Semperger Zsolt 10.b (felkészítő tanár: Nagy Péter)
16-17. Bottlik Olívia 10.b (felkészítő tanár: Nagy Péter)
25. Takách Éva 10.b (felkészítő tanár: Nagy Péter)

III. kategória

13. Zahemszky Dániel 12.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna)