OKTV – Eredmények

Csorgokigyo Papaszemes kobraBiológia OKTV

2016/2017

I. KATEGÓRIA

14. Csákai-Szőke Péter 11.d (dr.Erős-Honti Zsolt, Kocsi Attila, Erős-Honti Julianna)
24. Jegorov Júlia 11.a (Kocsi Attila, Erős-Honti Julianna)

II. KATEGÓRIA

2. Striker Balázs 11.b (Erős-Honti Julianna, dr. Erős-Honti Zsolt)
3. Semperger Zsolt 12.b  (Nagy Péter)
9. Bottlik Olívia 12.b  (Nagy Péter)
14.Tomcsányi Kinga 11.b (Erős-Honti Julianna, dr. Erős-Honti Zsolt)
26. Majoros Anikó 11.b (Erős-Honti Julianna, dr. Erős-Honti Zsolt)
38.Takách Éva 12.b (Nagy Péter)
43.Boros Dániel 11.b (Erős-Honti Julianna)

2015/2016

I. kategória

5. Csonka Sára vendégtanuló (felkészítő tanár: dr. Müllner Erzsébet)
27.
Török Péter 11.c (felkészítő tanár: dr. Erős-Honti Zsolt, Erős-Honti Julianna)
33. Boér Dorottya (felkészítő tanár: dr. Erős-Honti Zsolt)

II. kategória

3. Semperger Zsolt 11.b (felkészítő tanár Nagy Péter)
7.
Bíró Barna Soma 12.d (felkészítő tanár: Nagy Péter)
12. Szabó Luca 12.b (felkészítő tanár: dr. Müllner Erzsébet)

2014/2015

I. kategória

7. Bíró Barna Soma 11.d (felkészítő tanár: Nagy Péter)

II. kategória

25. Szabó Luca 11.b (felkészítő tanár: dr. Müllner Erzsébet)
33. Bíró János 12.c (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna, Nagy Péter)

34. Szépkúti Bence 12.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna, Nagy Péter)
37. Nyárádi Balázs 11.b (felkészítő tanár: dr. Müllner Erzsébet)

2013/2014

 I. kategória

27. Bíró János 11.c (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna, Nagy Péter)

Biológia II. kategória

25. Zahemszky Dániel 11.b (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna)
34. Daradics Noémi 12.b (felkészítő tanár:dr. Müllner Erzsébet)
47. Szépkúti Bence 11.b (felkészítő tanár:Erős-Honti Julianna, Nagy Péter)

2012/2013

II. kategória

2. Szilágyi Csaba 12.c (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna)
6. Sümegi Ambrus 11.b (felkészítő tanár: dr.Müllner Erzsébet)
13. Tordai Csongor 12.b (felkészítő tanár: Nagy Péter)
15. Benkő Zsolt 12.b (felkészítő tanár: Nagy Péter)
19. Tihanyi Gergely 12.b (felkészítő tanár: Nagy Péter)
20. Kiss Tamara Zita 12.d (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna)
27. Székely Eszter 12.c (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna)
33. Eke Csaba 12.b (felkészítő tanár: Nagy Péter)

2011/2012

I. kategória

6. Székely Eszter, 11. c (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna)
29. Szilágyi Csaba, 11. c (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna)
40. Ács Noémi, 11. c (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna)

Biológia II. kategória

12. Szabó Márta,12.b (felkészítő tanár: dr.Müllner Erzsébet)
15. Fésűs Luca, 12.a (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna)
16. Könye Viktor, 12. b (felkészítő tanár: dr.Müllner Erzsébet)
21. Hoksza Zsolt, 12.b (felkészítő tanár: dr.Müllner Erzsébet)
22. Lévai Eszter, 12. d (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna, Nagy Péter)
26. Ferenc Katalin, 12. c (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna, Nagy Péter)
29. Szilvay András, 12.b (felkészítő tanár: dr.Müllner Erzsébet)
42. Vajk Dóra, 12.c (felkészítő tanár: Erős-Honti Julianna, Nagy Péter)

2010/2011

I. kategória

19. Ferenc Katalin, 11.c (felkészítő tanár: Nagy Péter, Erős-Honti Julianna)
21. Fésűs Luca, 11.a (felkészítő tanár: Nagy Péter)
36. Vajk Dóra, 11.c (felkészítő tanár: Nagy Péter, Erős-Honti Julianna)

II. kategória

13. Kalina Kende, 12.c (felkészítő tanár: Nagy Péter)
18. Molnár Anna, 12.b (felkészítő tanár: Albert Attila)
20. Sziráki András, 12.b (felkészítő tanár: Albert Attila, dr. Andó Józsefné)
28. Ilyés Mátyás, 12.b (felkészítő tanár: dr. Andó Józsefné, dr. Müllner Erzsébet, Albert Attila)
42. Hoksza Zsolt, 11.b (felkészítő tanár: dr. Müllner Erzsébet)

2009/2010

I. kategória

1. Kalina Kende, (11.c felkészítő tanár: Nagy Péter)
31. Nguyen Sy Bang 11.c (felkészítő tanár: Nagy Péter)

II. Kategória

3. Gyenes Bertalan 12.b felkészítő tanár:dr.Müllner Erzsébet